overzicht van alle kunstwerken in de groep 'Kunst van het weglaten' (De kracht van mijn werk moet liggen in weglaten Th.Monk vond de rust tussen de noten net zo wezenlijk als de noten zelf. Ik wil het wit laten spreken.) Volgend kunstwerk (Bekroning, Bekroning is hier overdrachtelijk op te vatten...een vervulling van een opdracht)
Na De Schreeuw van Edvard Munch, Na De Schreeuw van Edvard Munch is geinspireerd op 'De Schreeuw' De aktualiteit (de diefstal van De Schreeuw) is toeval. Ik maakte dit werk drie weken voor die diefstal.Is er toeval?
Reageer met een bericht naar de kunstenaar (Ankie Grijsen) op kunstwerk 'Na De Schreeuw van Edvard Munch'

Na De Schreeuw van Edvard Munch is geinspireerd op 'De Schreeuw' De aktualiteit (de diefstal van De Schreeuw) is toeval. Ik maakte dit werk drie weken voor die diefstal.Is er toeval?
60cm x 50cm, © 2004, niet te koop Schilderkunst - Olieverf - Op paneel

Stuur het kunstwerk 'Na De Schreeuw van Edvard Munch' (van Ankie Grijsen) als kunst-kaart naar iemand
(voeg toe aan favorieten)